Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Imprezy :

Darkher, Forndom i The Devil's Trade wystąpią w Polsce na trzech koncertach

Darkher, Forndom, The Devil's Trade

Triumwirat trzech wykonawców: Darkher, Forndom oraz The Devil's Trade będzie jedną z ciekawszych tras koncertowych występujących w Europie na wiosnę 2020 roku, która nie ominie również Polski - muzycy wystąpią na trzech koncertach: Gdańsk (8.04), Warszawa (9.04) oraz Kraków (10.04). Ciężka muzyka oraz klimatyczny głos Jayn H. Wissenberg ("Darkher") łączą w sobie riffy doom metalu oraz elementy neofolku i przenoszą słuchaczy na angielskie wichrowe wzgórza. 

Koncerty Ludviga Swärda (Forndom) definiują surowe, nordyckie brzmienia, czerpiące z ambientu i folku - na występie Forndom usłyszeć będzie można tradycyjne, skandynawskie instrumenty ludowe, których Ludvig, jako archeolog obeznany z historią regionu, używa by zainicjować swój muzyczny rytuał.

Trzeci zespół w line-upie, The Devil's Trade, to jednoosobowy projekt, który sam twórca, Makó, opisuje jako "muzyczną pielgrzymkę", zabierającą słuchaczy na podróż przez transylwański folk, stoner aż do podnóża amerykańskich Appalachów.

9.04.2020 / Warszawa, Hydrozagadka

10.04.2020 / Kraków, Zet Pe Te

Organizatorem koncertów w Warszawie i Krakowie jest Iron Realm Productions. Organizatorem gdańskiego koncertu jest klub Drizzly Grizzly. 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły