Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Nowa płyta I AM X w 2008 roku

Chris Corner, założyciel i praktycznie jedyny członek projektu I AM X szykuje się do wydania kolejnego albumu. Gotowych jest już dwanaście nowych kompozycji, które trafią na trzeci album grupy. Premiera płyty nie jest jeszcze znana, ale jak przewiduje muzyk, fani będą mogli spodziewać się krążka w pierwszym kwartale 2008 roku.
Ostatnią płytą wydaną przez Chrisa Cornera pod szyldem IAMX jest album "The Alternative" z 2006 roku, narazie wydano tylko jeden singiel pod tytułem "President", wciąż nic nie słychać o planowanym jeszcze w tym roku kolejnym singlu.

Dyskografię IAMX uzupełnia płyta "Kiss + Swallow" wydana w 2004 roku (dwa lata później poprzez inną wytwórnię wydano reedycję albumu). Chris Corner przez założeniem projektu był członkiem brytyjskiej grupy Sneaker Pimps, która przed kilkoma latami zawiesiła działalność. Ostatnio Chris Corner gościł w Polsce podczas XIV edycji festiwalu Castle Party w Bolkowie (wystąpił drugiego dnia). Jesień to dla IAMX'a kolejne koncerty na Starym Kontynencie i za oceanem.

Oficjalna strona internetowa: www.iamx.co.uk
MySpace: www.myspace.com/iamx
Komentarze
Alec-II-Pure : Zobaczymy co Krzysio Narozny nam dobrego wysmazy 8) oby to bylo cos row...
HardKill : A ja mam nadzieję że nowa płyta IAMX po prostu mnie zniszczy :D
freya_blathin : No, no, dorównać The Alternative, to dopiero będzie wyzwanie... :)
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły