Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Lokale :

Progresja

Progresja znajduje się na terenie kampusu Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (dzielnica Bemowo) i działa jako klub studentów WAT. Mimo pewnego oddalenia od centrum, posiada dogodne połączenia komunikacyjne (pięć dziennych oraz nocna linia autobusowa oraz tramwajowa).
Lokal jest czynny codziennie oprócz poniedziałków od godziny 18:00. W tygodniu jest miejscem, gdzie można spotkać się i porozmawiać przy piwie, lub pograć w bilard, darta, piłkarzyki, czy na flipperach, a wszystko to przy rockowych dźwiękach od klasyki, po najcięższe odmiany.

W weekendy przemienia się w centrum koncertowo-imprezowe. W ciągu trzech lat działalności na scenie pojawiło się kilkuset wykonawców, począwszy od totalnych debiutantów, zespołów z podziemia, poprzez krajową czołówkę, na znamienitych gościach z zagranicy kończąc. Warto wspomnieć, że dotychczas gościli w Progresji między innymi: Vital Remains (Stany Zjednoczone), Mortician (Stany Zjednoczone), Riverside, RPWL (Niemcy), Paatos (Szwecja), Clive Nolan & Nick Barret (Wielka Brytania), Colin Bass (Wielka Brytania), Decapitated, Enslaved (Norwegia), Destruction (Niemcy), Archive (Wielka Brytania), Paul DiAnno (Wielka Brytania), Cradle Of Filth (Wielka Brytania) i Vader (Polska).

Adres: ul. Kaliskiego 15A, Warszawa
Telefon: (22) 683 75 42
E-mail: klub@progresja.com
Strona internetowa: www.progresja.com
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły