Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Literatura :

Ręce Boga - Maciej Torebko

Ręce Boga, Maciej Torebko, kryminał, Wydawnictwo Initium

Już 22 stycznia 2024, nakładem Wydawnictwa Initium ukaże się kryminał Macieja Torebki, zatytułowany "Ręce Boga". Intrygujący debiut wciągnie czytelnika w wir niebezpiecznego śledztwa i bestialskich zbrodni popełnianych w imię Boga. Podkomisarz Ariel Janicki staje w obliczu niezwykle brutalnego morderstwa białostockiego komornika. Mężczyzna został unieruchomiony, przebity maczetą, a na powiekach wypalono mu tajemnicze znamię – symbol Ręce Boga.

Niestety całkowity brak śladów na miejscu zbrodni i kolejne ślepe tropy sprawiają, że policjanci muszą zmierzyć się z kolejnym morderstwem. Śledztwo przybiera jeszcze bardziej niebezpieczny obrót, kiedy okazuje się, że sprawca zabójstw odtwarza makabryczne zbrodnie opisane w Biblii. Czas staje się najcenniejszym towarem.

Ariel Janicki z nową partnerką muszą powiązać wątki i ocalić niewinne życie, zanim morderca zaatakuje ponownie. Czy przeszłość kryje klucz do rozwiązania tej mrocznej tajemnicy? Czy to zemsta, czy może szaleńcze wizje obłąkanego fanatyka?

Wydawnictwo Initium (2024)

Rekomendacje książki:

"Dawno nie czytałam tak soczystego i idealnie przyprawionego kryminału." Joanna Opiat-Bojarska

"Mocny, brutalnie szczery i przepełniony autentycznymi emocjami kryminał." Maciej Kaźmierczak

"Genialny i kompletny debiut." Kinga Wójcik

„Ręce Boga” Macieja Torebko wciągają w mrok i grozę ludzkiej psychiki z siłą, której niesposób się oprzeć." Igor Brejdygant

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły