Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Three Days Grace na pierwszym klubowym koncercie w Polsce

Three Days Grace, hard rock, rock, alternative rock, Human

Już 25 stycznia 2016 roku w stołecznej Progresji wystąpią gwiazdy hardrocka – grupa Three Days Grace. Kanadyjczycy będą promować swój najnowszy, wydany w 2015 roku album „Human”. Pochodzą z niego hity, takie jak „Painkiller”, „I Am Machine” i „Human Race”. Będzie to pierwsza okazja, żeby zobaczyć zespół na klubowym koncercie w Polsce. Three Days Grace został założony w 1997 roku w Norwood w Kanadzie. Zespół wydał dotychczas pięć studyjnych albumów, które rozeszły się w wielomilionowych nakładach.

3DG zdobyli wiele nagród i wyróżnień m.in. zostali uznani za "Rock Artist of the Year" i "Modern Rock/Alternative Artist of the Year" przez prestiżowy magazyn Billboard, byli także nominowani do czterech nagród Juno. Zespół ma największą w historii liczbę singli, które zajmowały pierwsze miejsca na liście przebojów radia Active Rock.

Three Days Grace dotychczas gościli w Polsce tylko raz. Koncert w Progresji będzie nie lada gratką dla fanów, gdyż będzie to pierwsza okazja, żeby zobaczyć zespół w warunkach klubowych.

Zespół wystąpi w składzie: Matt Walst (wokal), Neil Senderson (perkusja, klawisze, chórki), Brad Walst (gitara basowa) oraz Barry Stock (gitara).

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły